Tu jesteś:

Nowy najemca w B4B Bonarka for Business

Hemmersbach – globalny dostawca usług serwisowych i obsługi IT wynajął ostatnią wolną powierzchnię (326 mkw.) w budynku F kompleksu B4B Bonarka for Business. Najemcę reprezentował Maciej Eret z krakowskiego oddziału NAI Estate Fellows.

Hemmersbach jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową. 35 oddziałów połączonych z siecią Autoryzowanych Partnerów Hemmersbach (HAP) wykonuje zlecenia dla klientów na skalę międzynarodową w ponad 190 krajach. Nowego najemcę biura o powierzchni 326 mkw reprezentował Macieja Eret z firmy NAI Estate Fellows.

Jest nam miło, że Hemmersbach dołączył do grona najemców B4B, zajmując ostatnią wolną powierzchnię w budynku F. Tym samym mam wielką przyjemność poinformować, że osiągnęliśmy wskaźnik wynajmu 100% nie tylko w budynku F, lecz również w całym kompleksie B4B. Popyt na nową przestrzeń biurową w kompleksie jest stabilny za sprawą silnego sektora BPO/SSC/ITO w Krakowie. Dlatego kontynuujemy realizację kolejnego etapu w B4B: budynku H, który zostanie oddany do użytku już w drugim kwartale 2019 roku, budynku I, którego budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, i budynku J, którego budowa ruszy w 2020 roku. Abyjeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie naszych najemców, rozwijamy również nasz program relacji z najemcami, który obejmuje szereg aktywności i programy opracowane z myślą właśnie o nich – mówi Beata Kokeli, dyrektor działu zarządzania aktywami TriGranit i dyrektor zarządzająca TriGranit Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×