Tu jesteś:

Nowy lokal gastronomiczny w Avenidzie Poznań

Do grona najemców Avenidy Poznań dołączyła marka Covrig. W nowym punkcie gastronomicznym miłośnicy precli znajdą swoje ulubione przysmaki typu „to go”. Nowy lokal zajął powierzchnię 35 mkw.

Marka Covrig, która od 2015 roku oferuje mieszkańcom Poznania precle w różnych kompozycjach smakowych kolejny swój punkt gastronomiczny otworzyła w Avenidzie.

Avenida jest jednym z niewielu centrów handlowych w Poznaniu, które ze względu na swoje położenie i bezpośrednie sąsiedztwo z dworcem kolejowym i autobusowym generuje bardzo duży przepływ klientów, co ma duże znaczenie dla gastronomiimówi Anna Bodzicz-Sycz, przedstawiciel marki Covrig.

Nowy punkt gastronomiczny w Avenidzie oferuje przekąski typu „to go”. Marka Covrig w swoich propozycjach posiada precle zarówno w tradycyjnej odsłonie – z serem, makiem, solą lub sezamem, jak i te nietypowe np. z kabanosem i serem lub z salami. Nowy lokal Covrig w Avenidzie pozostaje wierny konceptowi marki i ściśle nawiązuje wystrojem do pilotażowego sklepu, który w Poznaniu został otwarty trzy lata temu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×