Tu jesteś:

Nowy koncept coworkingowy na polskim rynku

Grupa Capital Park podpisała umowę najmu z rent24 - jednym z wiodących, światowych operatorów przestrzeni coworkingowej i colivingowej. Firma zajmie 4.000 mkw. powierzchni we flagowym projekcie Grupy – zrewitalizowanej dawnej fabryce Norblina na warszawskiej Woli. To debiut rent24 na polskim rynku.

Rent24 to dostawca powierzchni coworkingowej i colivingowej działający w 55 lokalizacjach na trzech kontynentach. Firma została założona w 2015 roku w Berlinie przez Roberta Bukvić’a. Oferuje pojedyncze miejsca pracy w otwartych przestrzeniach, jak również prywatne pokoje, wynajem sal konferencyjnych czy networking podczas organizowanych eventów społecznych. Posiada w swojej ofercie także elastyczne miejsca do zamieszkania w wysokiej jakości pojedynczych lub współdzielonych mieszkaniach.

Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie naszego konceptu do Polski, wschodzącego giganta Unii Europejskiej. Jako wiodące centrum technologiczne i silny ekosystem inwestycyjny, Warszawa zawsze znajdowała się na szczycie naszej listy ekspansji. Elastyczność, poczucie wspólnoty i innowacyjne podejście rent24 wzbogaci polski krajobraz coworkingu - powiedział założyciel i dyrektor generalny rent24 Robert Bukvić. 

Z uwagą obserwujemy dynamiczny rozwój coworkingu na świecie i uważamy, że taka oferta idealnie wpisuje się w wielofunkcyjny charakter zrewitalizowanej dawnej fabryki Norblina. Doskonale odpowiada ona na potrzeby nowoczesnych, rozwijających się przedsiębiorców, daje także klientom korporacyjnym możliwość elastycznego podejścia do wynajmu biur w nieustannie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Z ogromną radością witamy światowego gracza na rynku coworkingowym w naszym flagowym projekcie w sercu Warszawy. Jesteśmy przekonani, że rent24 doskonale uzupełni swoją ofertą funkcje, które są zaplanowane w naszym kompleksie – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu w Grupie Capital Park.

W procesie negocjacji umowy najmu pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield.

Rewitalizacja dawnej fabryki Norblina to flagowy projekt Grupy Capital Park. Zabytkowemu, dwuhektarowemu terenowi po historycznych zakładach Norblin, Bracia Buch i T. Werner na warszawskiej Woli pomiędzy ulicami Prostą, Łucką i Żelazną zostaną nadane nowe funkcje. Powstanie tam mini-dzielnica, złożona z kilkunastu budynków i wewnętrznych uliczek.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×