Tu jesteś:

Nowi najemcy w warszawskim biurowcu Green Corner

Green Corner, Warszawa

Skanska Property Poland podpisała kolejne umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Green Corner, powstającym na warszawskiej Woli. Nowi najemcy to firmy: Grant Thornton, Jones Lang LaSalle Group Services oraz CHI Polska. Wcześniej podpisano również umowę najmu z Grupą Nordea na ok. 7 000 mkw.

Budowa Green Corner rozpoczęła się w lutym 2011 roku, a jego oddanie do użytku planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku.

Grant Thornton, jedna z najszybciej rozwijających się w Polsce firm audytorsko-doradczych, wynajęła w nowoczesnym biurowcu 1 350 mkw. Najemcę reprezentowała firma Savills. Z kolei Jones Lang LaSalle Group Services, wewnętrzne centrum finansowe Jones Lang LaSalle, obsługujące procesy księgowe na rzecz oddziałów firmy w Europie, zajmie w Green Corner ok. 1 500 mkw. Będą to już kolejne biura firmy w budynku zrealizowanym przez Skanska Property Poland. Jedna z warszawskich lokalizacji Jones Lang LaSalle – centrum zarządzania umowami najmu w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) – mieści się w Deloitte House przy Al. Jana Pawła II, gdzie znajduje się również siedziba dewelopera.

Umowę najmu podpisano również z CHI Polska, operatorem kawiarni Coffeeheaven i Costa Coffee. Firma zajmie w Green Corner ok. 1 000 mkw, które zostaną przeznaczone na jej nową siedzibę w Warszawie. W tej transakcji najmu pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle.

Green Corner to biurowiec klasy A, precertyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie, który powstaje zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Ten siedmiopiętrowy kompleks zlokalizowany w Warszawie, składać się będzie z dwóch budynków biurowych, których całkowita powierzchnia najmu wyniesie około 27 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×