Tu jesteś:

Nowi najemcy w biurowcach Grupy CA Immo

Grupa  CA Immo w Polsce wprowadza nowych najemców do dwóch warszawskich biurowców - Bitwy Warszawskiej Business Center i Warsaw Towers. W prestiżowych obiektach klasy A, zlokalizowanych w Centralnym Obszarze Biznesu oraz w stołecznej dzielnicy Ochota, rozpocznie pracę Polska Grupa Energetyczna, natomiast na większe powierzchnie i przedłużenie umów zdecydowały się firmy doradcze i kancelarie prawne.

W biurowcu  Warsaw Towers powierzchnię ponad 1850 mkw., na całym drugim piętrze, zajęła firma PGE Systemy. To jedno z największych w Polsce przedsiębiorstw sektora elektroenergetycznego, odpowiedzialne za dostarczanie prądu do ponad 5 mln klientów. Z kolei na parterze obiektu, na przedłużenie umowy najmu zdecydowała się Kancelaria Notarialna.

W biurowcu  Bitwy Warszawskiej Business Center, na zwiększenie zajmowanej powierzchni i przedłużenie umowy najmu zdecydowała się firma EOS. Eksperci w zakresie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami zajmować będą powierzchnię prawie 1900 m². W większych biurach pracować będą także doradcy z firmy ALTO, zajmującej się m.in. podatkami, doradztwem prawnym, kadrowo - płacowym oraz inwestycjami. Na kolejne lata umowę najmu przedłużyła też brytyjska firma RSK, specjalizująca się w konsultacjach środowiskowych oraz Kancelaria Notarialna.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×