Tu jesteś:

Nowi najemcy w C200 Office

C200 Office 

Do gdańskiego C200 Office wprowadzają się kolejne firmy, podnosząc poziom najmu biurowca do 80 proc. Nowi najemcy budynku to IFS, Multiconsult Polska oraz Grupa Ecol. Firma Powel w związku z rozwojem działalności zdecydowała się przejąć dodatkową powierzchnię w biurowcu.

W 2016 roku budynek C200 Office został oddany do użytku po gruntownej modernizacji, aby zaproponować najemcom 17 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Właścicielem położonego przy froncie wodnym C200 jest spółka INOPA, która ma na swoim koncie takie inwestycje jak Tensor w Gdyni oraz aktualnie powstający Centaurus w Olsztynie.

Do biurowca C200 przeprowadzają się firmy specjalizujące się w IT oraz nowych technologiach, są to POWEL, IHS Markit, Neoteric oraz DPS Software. W kwietniu 2018 r. dołączy do nich kolejna firma z tej rozwojowej branży. IFS Industrial and Financial Systems Poland wprowadzi się na 3. piętro C200 Office, zajmując 267 mkw. przestrzeni biurowej. IFS jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw współpracującym z klientami z całego świata. Firma jest także wiodącym dostawcą w swoim sektorze. 

Powel to norweska korporacja z sektora IT, która działa w siedmiu krajach. W C200 Office zajmowała dotychczas biuro o powierzchni 600 mkw. W związku z dynamicznym rozwojem firma w lutym 2018 r. przejęła dodatkową przestrzeń biurową w C200, poszerzając tym samym powierzchnię najmu do 865 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×