Tu jesteś:

Nowi najemcy w Business Garden Warszawa

Do kompleksu Business Garden w Warszawie wprowadziły się firmy Upfield Polska, światowy lider w dziedzinie żywienia roślinnego oraz Omron Electronics, japoński dostawca technologii w branży automatyki przemysłowej i sprzętu medycznego oraz podzespołów elektronicznych.

W sumie, nowi najemcy wynajęli 1 300 mkw. powierzchni biurowej. Po zamknięciu obu transakcji poziom komercjalizacji kompleksu przy ul. Żwirki i Wigury przekroczył  88%.

Anna Szmilewska, Senior Leasing Manager, Vastint Poland mówi –  Business Garden Warszawa to unikalny projekt na stołecznej mapie powierzchni biurowych. Wyróżnia go wyjątkowa dbałość o jakość budynków, jak i o naturalne środowisko. Zalety oferowanej przez nas powierzchni są doceniane przez klientów, o czym świadczy tempo komercjalizacji budynków. Do wynajęcia pozostały ostatnie moduły.

Business Garden Warszawa tworzy siedem budynków o łącznej powierzchni najmu 90 000 mkw. Na terenie inwestycji znajduje się także hotel Sound Garden z centrum konferencyjnym, restauracja oraz klub fitness. Inwestycja powstała z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. W trakcie budowy użyto znaczne ilości materiałów pochodzących od lokalnych dostawców, a w budynkach zainstalowano systemy oszczędzania wody i energii. Wszystkie budynki biurowe otrzymały certyfikat LEED. Business Garden Warszawa wyróżnia obecność rozległego ogrodu, który znajduje się pomiędzy budynkami tworząc dla najemców przyjazne miejsca do odpoczynku i rekreacji. Tereny zielone wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmują aż 60% terenu kompleksu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×