Tu jesteś:

Nowi najemcy biurowi w Cosmopolitan Twarda 4

Prestiżowy budynek Cosmopolitan Twarda 4, należący do Tacit Investment, zyskał dwóch nowych najemców biurowych. Są to firmy Prelios RE Advisory i Rock Castle Global Real Estate, które łącznie zajmą ponad 500 mkw powierzchni biurowej.

Tacit Investment, inwestor budynku Cosmopolitan Twarda 4, podpisał kolejne dwie umowy najmu powierzchni biurowej. Pierwszy z nowych najemców to Prelios RE Advisory, który działa w sektorze nieruchomości. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa inwestycyjnego –nabywaniu i zbywaniu nieruchomości komercyjnych oraz zarządzaniu aktywami.  Należy do grupy Prelios obecnej w Europie Południowej oraz Europie Północnej i Środkowej. Warszawskie biuro w Cosmopolitan Twarda 4 to drugi, obok Hamburga, oddział Prelios w tym regionie i pierwszy w Polsce.

Kolejnym najemcą Cosmopolitan Twarda 4 jest firma Rock Castle Global Real Estate, która inwestuje w nieruchomości handlowe na całym świecie, a na polskim rynku działa od 2014 roku. Lokal o powierzchni 302 mkw. będzie mieścił się na pierwszym piętrze budynku. Obecnie trwają prace aranżacyjne, a przeprowadzka firmy do nowej siedziby zaplanowana jest na początek 2016 roku.

Nowi najemcy to kolejne już firmy, po Syncrone i Traple, które wybrały tę prestiżową lokalizację dla swoich biur. Ich powierzchnie biurowe zajmują łącznie ponad 2500 mkw. Do wynajęcia pozostało jeszcze ok. 1200 mkw powierzchni biurowej.

Całkowicie zagospodarowany został już parter budynku, tworząc zupełnie nową przestrzeń miejską, będącą uzupełnieniem Placu Grzybowskiego. Przy patio znajdują się prestiżowe koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, La Fromagerie, Odette Tea Room, Ceviche Bar i Benihana, które łącznie zajmują niemal 1 000 mkw powierzchni.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×