Tu jesteś:

Nowe umowy w poznańskim Malta Office Park

Malta Office Park

Firma EPP podpisała dwie nowe umowy najmu na niemal 2 000 mkw. powierzchni biurowej w poznańskim kompleksie Malta Office Park. Koncern przemysłu zbrojeniowego i lotniczego BAE Systems rozszerza dotychczasową współpracę, a do grona najemców biurowca dołączyła firma spedycyjna Locotranssped.

BAE Systems Applied Business Intelligence, czyli biznesowy oddział BAE Systems, ma swoje biuro w poznańskim Malta Office Park od 2012 r. Firma zatrudnia specjalistów zajmujących się cyberbezpieczeństwem, przeciwdziałaniem przestępczości finansowej i zagadnieniami transformacji cyfrowej. Biuro firmy mieści się na trzecim i czwartym piętrze budynku A. Jego obecna powierzchnia wynosi 1 264 mkw., a po rozszerzeniu wzrośnie ona do 2 475 mkw. Negocjacje wspierała firma doradcza Colliers International. 

Z początkiem lipca 2018 r. na otwarcie biura w Malta Office Park zdecydowała się również firma transportowo-spedycyjna Locotranssped Sp. z o.o. specjalizująca się w chłodniczym transporcie drogowym. Spółka współpracuje zarówno z małymi lokalnymi producentami, jak również międzynarodowymi korporacjami i realizuje swoje usługi na terenie 28 krajów Europy. Nowe biuro spółki znajduje się na pierwszym piętrze budynku D i zajmuje 546 mkw. 

Poznański Malta Office Park to kompleks sześciu budynków klasy A o łącznej powierzchni 28 300 mkw. Inwestycja znajduje się w środkowo-wschodniej części Poznania, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, w odległości dwóch kilometrów od Starego Rynku. Dotychczas na swoją siedzibę kompleks wybrały m.in. takie firmy jak: IKEA, Roche, McKinsey EMEA. Projekt posiada certyfikat BREEAM.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×