Tu jesteś:

Nowe technologie w Equator IV

Warszawski biurowiec Equator IV firmy Karimpol Polska, przy Al. Jerozolimskich 100 na warszawskiej Ochocie, pozyskał nowego najemcę. Do budynku wprowadzi się firma Linux Polska, która w sierpniu obejmie 570 mkw. powierzchni na 11 piętrze. W procesie komercjalizacji firmę Karimpol reprezentowała agencja doradcza JLL.

Spółka Linux Polska specjalizuje się w specyficznych integracjach i pokonywaniu barier technologicznych, dostarcza rozwiązania informatyczne współpracując z partnerami – światowymi liderami rozwiązań IT. W portfolio klientów znajdują się firmy, korporacje i instytucje z sektorów finansowego, IT, telco i publicznego.

- Z przyjemnością obserwujemy, jak Equator IV zyskuje nowych najemców, a zainteresowanie firm tym obiektem stale rośnie. Obecnie negocjujemy umowy na wynajęcie kolejnych 10 000 mkw. przestrzeni i jest to proces w zaawansowanej fazie - mówi Jarosław Prawicki, Dyrektor Najmu w Karimpol Polska.

Equator IV zostanie oddany do użytku w czerwcu 2018 roku. Ósma inwestycja Grupy Karimpol w Warszawie znajduje się przy Al. Jerozolimskich 100, w bliskim sąsiedztwie dworców autobusowego i kolejowego Warszawa Zachodnia. Posiada 35.000 mkw. łącznej powierzchni z czego na wynajem biur przeznaczono 20 130 mkw. powierzchni, a 682 mkw. na parterze na część handlowo-usługową oraz stołówkę. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W obiekcie znajduje się 7 wind, dostępnych jest 226 miejsc parkingowych dla samochodów na 4 poziomach podziemnych, 78 stojaków rowerowych oraz prysznice i szatnie dla rowerzystów. Dodatkowo przed budynkiem zaplanowano miejsca dla 40 samochodów. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski.

W gronie pierwszych najemców Equatora IV znajduje się sieć fitness klubów Zdrofit, która zajmie powierzchnię 1.662 mkw. oraz firma Inoffice Group działająca na warszawskim rynku branży biur serwisowanych wynajmująca całe 10. piętro biurowca o powierzchni blisko 1.500 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×