Tu jesteś:

Nowe biuro SPOC SA w biurowcu Tychy

Grupa Kapitałowa, w skład której wchodzą m.in. spółki SPOC S.A. oraz PBSG CUW Sp. z o.o. jest nowym Najemcą powierzchni biurowej w biurowcu „Tichy”, przy ul. Komandorskiej 6 we Wrocławiu. W procesie wyboru powierzchni biurowej Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

SPOC – to dostawca rozwiązań IT wdrażanych na platformie ServiceNow. Posiadamy status srebrnego partnera ”Services” oraz ”Sales”, a także akredytowanego partnera szkoleniowego. Jesteśmy największym partnerem ServiceNow w Polsce, od 2010 roku świadcząc usługi z zakresu projektowania, doradztwa, wdrażania i szkoleń ServiceNow. Otwarcie wrocławskiego biura, to kolejny krok milowy na drodze do wzrostu SPOC S.A. Umożliwi nam on jeszcze prężniejszą aktywność na rynku rozwiązań IT, które wspierają poszczególne obszary działalności dużych i średnich organizacji – powiedział Dominik Kraśniewski, Head of Delivery w SPOC S.A.

Cieszymy sie z faktu goszczenia w biurowcu nowej , tak prężnie działającej firmy - powiedziała Urszula Kłaptocz – Prezes Zarządu Tichy Sp. z o.o.

Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji biura naszego Klienta we Wrocławiu, dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni biurowych klasy A, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami klienta - powiedział Patryk Litwiniuk, Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Obecnie we Wrocławiu w 2019 roku podaż powierzchni biurowych klasy A przekroczyła rekordowy poziom 1 miliona m kw. a tym samym Wrocław jest trzecim co do wielkości zaraz po Warszawie i Krakowie, rynkiem biurowym. Z naszych analiz wynika, iż współczynnik pustostanów będzie nadal utrzymywał się na niskim poziomie. Średnie stawki czynszu najmu za nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A we Wrocławiu utrzymują się na stabilnym poziomie i obecnie wynoszą ok. 12,00 - 15,00 Euro/mkw. Największymi w ostatnich 12 mc transakcjami najmu na rynku biurowym we Wrocławiu były m.in: przedłużenie umowy najmu przez Nokia Solutions and Network na ponad 14 tys. m kw. w biurowcu West Gate-  który należy do Globalworth Poland, Firma OVH wynajęła 2,4 tys. m kw. w budynku Aquarius Business House (należącym do funduszu Azora Europa) Santander Consumer Bank S.A. zawarł umowę najmu na 10 tys. mkw. w Business Garden I (Vastint Poland).

Do największych biurowców we Wrocławiu należą m.in. Sagittarius Business House o pow. 25 tys. m kw. (wybudowany Echo Investment sprzedany niemieckiej firmie Warburg-HIH Invest), Retro Office House o pow. 18 tys. mkw.( LC Corp.),  biurowiec Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK, 17 tys. mkw.), West Link o pow. 13,9 tys. mkw.( wybudowany Echo Investment, a należący do Globalworth Poland, Cu Office A o pow. 12,9 tys. mkw. (Grupa Buma).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×