Tu jesteś:

Nowe biura Unity Group w Krakowie i Wrocławiu

Silver Forum

W 2020 roku spółki Unity Group przeniosą się do nowych biur we wrocławskim budynku Silver Forum oraz krakowskim Principio. Obie transakcje zostały przeprowadzone przy wsparciu doradców Nuvalu Polska.

Unity Group ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT i e-commerce dla wielu branż, wspierając swoich klientów w procesach transformacji cyfrowej. Oprócz Wrocławia i Krakowa firma ma biura w Zurichu i w Nowym Jorku. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi grupa intensywnie rozwija się, umacnia swoją pozycję na rynku i zwiększa zatrudnienie. Stąd decyzja o relokacji do większych powierzchni biurowych w obydwu polskich miastach w pierwszej połowie 2020 roku.

Zależało nam, aby wraz ze zmianą siedziby we Wrocławiu i Krakowie, istotnie poprawić komfort i warunki naszej codziennej pracy. Dlatego w proces wyboru lokalizacji i aranżacji nowych biur zaangażowany był cały zespół. Przy wsparciu architekta wnętrz i ekspertów Nuvalu, wypracowaliśmy rozwiązania, które pasują do naszej kultury organizacyjnej i wspierają kluczowe wartości firmy, tj. otwartość, dzielenie się wiedzą, współpracę. Wsparcie ze strony Nuvalu zapewniło nam sprawne i profesjonalne zaplanowanie i przeprowadzenie całego procesu – mówi Marek Lose – Managing Partner, Unity Group.

Unity Group zajmie powierzchnię ok. 1 900 mkw. we wrocławskim biurowcu Silver Forum. Istotnym atutem budynku jest lokalizacja w okolicy Placu Strzegomskiego, w pobliżu dotychczasowej siedziby i wielu linii komunikacyjnych. Z kolei krakowski oddział zajmie ponad 800 mkw. w Principio przy ul. Armii Krajowej. Oba biurowce to budynki klasy A o wysokim standardzie.

Nowe biura we Wrocławiu i w Krakowie to kolejny etap partnerskiej współpracy pomiędzy Unity Group i Nuvalu, która wykracza poza doradztwo w transakcjach najmu powierzchni. Jesteśmy członkami wrocławskiego stowarzyszenia ITCorner i podejmujemy liczne inicjatywy wspierające rozwój branżyDaria Dudek, Head of Wrocław, Nuvalu Polska.

 

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×