Tu jesteś:

Nowa siedzibao Sygnity w Gdańsku

Alchemia

Sygnity S.A., działające na polskim rynku IT od 26 lat, przenosi swoją gdańską siedzibę do kompleksu Alchemia. W wybór nowej lokalizacji włączeni byli pracownicy. W ankiecie jednoznacznie wskazali oni na budynek Argon, który został zbudowany w ramach III etapu kompleksu. Na swoje potrzeby spółka wynajęła blisko 600 mkw., a umowa z deweloperem, firmą Torus, podpisana została na okres 5 lat.

Odział Sygnity w Gdańsku, w perspektywie najbliższych kilku lat, planuje rozwój w obszarze rozwiązań IT dla rynku Utilities & General Business (w tym dla przemysłu paliwowego oraz branży retail). Ważna jest dla spółki możliwość szybkiej relokacji do większej powierzchni, którą zapewnia kompleks Alchemia (w trakcie budowy jest obecnie IV etap, budynek Neon). Otwarcie nowego biura w Gdańsku planowane jest na pierwszą połowę czerwca tego roku. Do nowego biura w budynku Argon przeniesie się niebawem gdański zespół firmy liczący blisko 60 osób. 

Sygnity należy do dostawców rozwiązań informatycznych w Polsce, a w swojej ofercie posiada zarówno produkty własne, jak i partnerów międzynarodowych. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×