Tu jesteś:

Nowa siedziba Grupy INTER Polska

Zespół Grupy INTER, od czerwca 2018 r., rozpoczął pracę w nowej siedzibie zlokalizowanej w warszawskim biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich 142.  Lokalizacja, 1 470 mkw. biurowej przestrzeni klasy A, ekologiczne rozwiązania potwierdzone certyfikatem BREEAM Excellence, układ przestrzenny – to tylko niektóre atuty nowej lokalizacji.

Grupa INTER w Polsce to dwa towarzystwa ubezpieczeń: TU INTER Polska S.A. i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. oraz spółka INTER Assisstance Sp. z o.o. Od 4 czerwca nowa siedziba firmy mieści się w kompleksie biurowym West Station II, zlokalizowanym w rozwijającej się części Ochoty, w bliskim sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych łączących trzy centralne dzielnice Warszawy: Wolę, Ochotę i Śródmieście. W pobliżu znajdują się m.in.: dworzec PKP Warszawa Zachodnia, obwodnica miasta, a także lotnisko. Dojazd do Centrum zajmuje 10 minut, a w odległości do 100 m od biurowca jest 10 linii autobusowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×