Tu jesteś:

Nowa restauracja w kompleksie Marynarska

Marynarska Business Park, Meet & Eat

Kompleks Marynarska Business Park poszerzył ofertę gastronomiczną Służewca Przemysłowego. Grupa Nutri Mind otworzyła pierwszą w Warszawie restaurację Meet & Eat. 

Grupa Nutri Mind otworzyła pierwszą w Warszawie restaurację Meet & Eat. Oferta lokalu jest bardzo szeroka i uwzględnia sugestie zebrane w ramach ankiety przeprowadzonej wśród pracowników kompleksu. W menu znalazły się dania mięsne, wegetariańskie oraz wegańskie. Procesem zmiany operatora lokalu gastronomicznego zarządzała międzynarodowa firma doradcza JLL, która reprezentowała właściciela obiektu – firmę Heitman. 

Nowo otwarta w Marynarska Business Park restauracja zajmuje blisko 770 mkw. powierzchni użytkowej na parterze budynku B. Wszystkie posiłki przygotowywane będą na miejscu, w oparciu o lokalne produkty. 

Za koncepcję wnętrza odpowiadają architekci z pracowni Wierszyłłowski i Projektanci. 

Nowo otwarty w Marynarska Business Park lokal to dwudziesty piąty punkt należący do grupy. Meet & Eat to marka restauracji biurowych, w których łączone są najnowsze trendy i techniki z tym, co najlepsze w kuchni tradycyjnej.

Źródło: Heitman

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×