Tu jesteś:

Nowa przestrzeń coworkingowa w Warszawie

HubHub – międzynarodowa sieć przestrzeni coworkingowych – otwiera nową przestrzeń w centrum Warszawy. HubHub Nowogrodzka Square to już druga placówka tej sieci w stolicy.

Nowa przestrzeń HubHub jest odpowiedzią na rynkowe trendy, a także zwiększające się zapotrzebowanie wśród polskich startupów i firm spoza naszego kraju. Elastyczna przestrzeń do pracy znajduje się w nowoczesnym budynku Nowogrodzka Square, umiejscowionym w pobliżu warszawskiego centrum biznesowego, a także w bezpośrednim sąsiedztwie największych szlaków komunikacyjnych, między innymi Dworca Centralnego.

HubHub w centrum Warszawy to dwupiętrowa przestrzeń o powierzchni 2700 mkw., wyposażona w ponad 350 stanowisk do pracy w różnych wariantach, zaczynając od biurek na przestrzeni otwartej, przez biurka dedykowane, kończąc na zamkniętych, prywatnych gabinetach, które są dostępne nawet dla dwuosobowych zespołów. Na osoby chętne rozwinąć swoje przedsiębiorcze skrzydła czekają tam również liczne budki telefoniczne i sale spotkań, w których można toczyć rozmowy biznesowe.

HubHub zadbał także o to, aby czas w przerwach pomiędzy pracą spędzać w wygodny sposób. Nie zabrakło tu miejsc do relaksu, strefy gier oraz współdzielonych kuchni. Entuzjaści sjesty pokochają NapRoom - pokój, w którym można zażyć popołudniowej drzemki. W nowej lokalizacji HubHub znalazło się miejsce na przestrzeń eventową, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio/video, dzięki któremu możliwa jest organizacja meetupów i konferencji, nawet dla 100 uczestników.

Najważniejszą wartością HubHub są relacje. Praca w przestrzeni pełnej pasjonatów i ekspertów z wielu dziedzin okazuje się niezwykle pomocna i motywująca na każdym kroku. Ludzie wzajemnie się napędzają i wspólnie realizują różne projekty – jedną z naszych najważniejszych ról jest ciągłe poszukiwanie nowych obszarów współpracy pomiędzy członkami naszej społeczności” –  komentuje Piotr Grabowski – Business Development & Partnerships Manager w HubHub

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×