Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Nokia Siemens Networks zwiększa wynajmowaną powierzchnię we wrocławskim biurowcu Bema Plaza

Nokia Siemens Networks zwiększa wynajmowaną powierzchnię we wrocławskim biurowcu Bema Plaza

Na początku czerwca br. spółka Nokia Siemens Networks podpisała kolejną umowę najmu powierzchni we wrocławskim biurowcu Bema Plaza. Tym razem firma wynajęła 737 mkw. i łącznie zajmuje ponad 7 500 mkw. powierzchni.

W trakcie zawierania transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych Cushman & Wakefield.

Nokia Siemens Networks działa na rynku branży telekomunikacyjnej. Dostarcza kompleksowe rozwiązania służące budowie sieci stacjonarnych oraz ruchomych. Spółka powstała w 2007 r. z połączenia działów sieci telekomunikacyjnych Siemensa i Nokii. Obecnie Nokia Siemens Networks działa w prawie 150 krajach. W Polsce zatrudnia ponad 2 000 osób.

Bema Plaza to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w centrum Wrocławia u zbiegu ulic Bema i Drobnera. Budynek został oddany do użytku w 2008 r. i oferuje 24 000 mkw. powierzchni klasy A. Do głównych najemców należą takie firmy, jak Google, KPMG czy UPS. Inwestycja została zrealizowana przez Ghelamco Group, jednego z największych międzynarodowych deweloperów i generalnych wykonawców w branży nowoczesnych powierzchni biurowych, mieszkaniowych i hotelowych w Polsce. Obecnie właścicielem obiektu Bema Plaza jest fundusz Deka-ImmobilienFonds.

Źródło: Cushman & Wakefield

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×