Tu jesteś:

Nippon Seiki w kompleksie Alchemia

Alchemia

Spółka Nippon Seiki (Europe) BV, będąca częścią jednego z dostawców w branży motoryzacyjnej, przenosi swoje lokalne biuro do budynku Argon w kompleksie Alchemia. Zajmie ono powierzchnię blisko 800 mkw. i zapewnić ma komfortowe warunki dla dalszego rozwoju firmy w Gdańsku. 

Nippon Seiki Group jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji wyświetlaczy HUD (Head-Up-Display). Globalnie firma zatrudnia 15 000 osób. Nippon Seiki (Europe) BV, z centralą w Hoofddorp koło Amsterdamu, w Holandii, została założona w 2002 roku i jest spółką w pełni zależną od Nippon Seiki Co. Ltd., z siedzibą w Nagaoka w Japonii. Lokalnie (oddział w Gdańsku) jest to natomiast jedna z nielicznych firm działających w branży motoryzacyjnej w północnej Polsce. 

Umowa z deweloperem, firmą Torus podpisana została na okres 5 lat. Otwarcie nowego biura zaplanowane jest na początek listopada br. Nippon Seiki dołącza do grona najemców Argonu, którzy przenieśli swoje biuro do tego budynku z innej lokalizacji w Gdańsku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×