Tu jesteś:

New Work zwiększył powierzchnię najmu w biurowcu Wola Retro

W warszawskim biurowcu Wola Retro na pół roku przed otwarciem wynajęto już 58% dostępnej przestrzeni biurowej. W ostatnim czasie na dwukrotnie zwiększenie zajmowanej powierzchni w biurowcu zdecydował się New Work -  węgierski operator biur serwisowych.

Firma New Work pierwsze 2 tys. mkw. wynajęła w biurowcu Wola Retro w październiku 2018 r. Po niespełna trzech miesiącach podjęto decyzję o zwiększeniu przestrzeni do 4 tys. mkw., na których powstanie 360 stanowisk pracy, wraz z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym.

Ostatnie decyzje pokazują, żeskala naszego zaangażowania w Warszawie rośnie, wynosząc obecnie 16 tys. mkw. powierzchni biurowej w 6 różnych lokalizacjach. To jednak nie koniec. Do końca 2019 r. zamierzamy rozszerzyć wynajmowane przez nas powierzchnie do 30 tys. mkw. i co najmniej 10 lokalizacji w samej Warszawie - mówi Hubert Abt, CEO New Work Offices. Obecnie – poza Polską - działamy też w czterech innych krajach: na Węgrzech, w Rumunii, na Ukrainie i w Czechach. Do końca 2019 roku nasz portfel będzie obejmował 50 lokalizacji w regionie CEE, z których 15 będzie właśnie w Polsce – dodaje Hubert Abt.

Od września 2019 roku firma New Work będzie prowadziła usługę biur serwisowych, czyli elastycznej powierzchni biurowej podzielonej na małe gabinety z pełną obsługą techniczną i administracyjną. Ostatnia transakcja odbyła się przy asyście pośrednika - Biuro Na Miarę.

Efektywny podział piętra w układzie gabinetowym pozwoli New Work pozyskać nie tylko wchodzące na nasz rynek oddziały firm zagranicznych, ale przede wszystkim polskie MŚP. Widzimy, że na Woli brakuje nowoczesnej powierzchni dla teamów do 10 osób w racjonalnych kwotach czynszu. Wola Retro umiejętnie łączy świetną lokalizację z niepowtarzalnym klimatem kamienicy wpisanej w nowoczesny budynek, co jest  dodatkowym atutem dla klientów szukających biura w tej części miastaTomasz Węglarz, specjalista ds. wynajmu biur w Biuro Na Miarę.

Dzięki tej transakcji, komercjalizacja Wola Retro wynosi już 58%, co pokazuje, że  najnowsza inwestycja  LC Corp SA cieszy się dużym powodzeniem na warszawskim ryku nieruchomości biurowych. Obecnie komercjalizacje biurowca wspiera na wyłączność firma doradcza Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×