Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  New Voice Media zajmuje ostatnią wolną powierzchnię w Retro Office House

New Voice Media zajmuje ostatnią wolną powierzchnię najmu w Retro Office House

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media, która zdecydowała się na zwiększenie swoich biur o dodatkowe 200 mkw. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji. Portfolio najemców prestiżowego obiektu tworzy 13 polskich i międzynarodowych firm, rozlokowanych na 21 tys. mkw. powierzchni. 

Retro Office House to sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia został oddany do użytku na początku kwietnia 2018 roku.

Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie przypadła rola zamknięcia portfela najemców Retro Office House. Zwłaszcza, że zainteresowanie ostatnim wolnym lokalem było spore. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w Retro, ponieważ nasi pracownicy bardzo cenią sobie dobrze skomunikowaną lokalizację z łatwym dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz siłownią w budynku. Jesteśmy też przekonani, że prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez obecnych i potencjalnych kontrahentów - mówi Dominika Rogóż, Office Administrator New Voice Media.

Budowa Retro Office House rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Oficjalne otwarcie biurowca odbyło się w kwietniu 2018 roku. Wraz z wynajęciem ostatniej dostępnej przestrzeni firmie New Voice Media, wrocławski obiekt może mówić o kolejnym kroku milowym w życiu biurowca.  

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×