Tu jesteś:

Najemcy zostają na dłużej w Marynarska Business Park

Marynarska Business Park

Marynarska Business Park w cenie - dwóch wieloletnich najemców kompleksu biurowego zdecydowało się na pozostanie przy ulicy Taśmowej, przedłużając umowy najmu na blisko 1800 mkw. Są nimi: Ford Polska Sp. z o. o., oraz  jedna z organizacji finansowych działających na rynku samochodowym - firma FCE Bank plc. W podpisaniu umów pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza JLL, która reprezentowała właściciela obiektu - firmę Heitman, zaś najemcom doradzała firma Cushman & Wakefield.

Dwie firmy obecne w kompleksie biurowym od początku jego istnienia, zdecydowały o przedłużeniu umów najmu. Pierwszą z nich jest Ford Polska Sp. z o. o. – lider branży motoryzacyjnej, który w Marynarska Business Park zajmuje ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej. Drugim najemcą jest FCE Bank SA Oddział w Polsce - spółka oferująca pełną gamę produktów wykorzystywanych do finansowania zakupu samochodów marki Ford w Polsce, a  która zostanie na zajmowanej dotychczas powierzchni 683 mkw. Właściciela obiektu – firmę Heitman, w procesie przedłużenia umów reprezentowali doradcy z JLL, zaś najemców wspierał Cushman & Wakefield.

Kompleks Marynarska Business Park jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb zarówno rynku, jak i najemców. Marynarska Business Park to cztery budynki o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 mkw. Kompleks usytuowany jest w biznesowej części Służewca. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×