Tu jesteś:

Najemcy przedłużyli umowy w Ambassador Office Building

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, przedłużyła umowy najmu z obecnymi najemcami Ambassador Office Building, biurowca położonego przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Porozumienia z DSV ISS oraz Electronic Arts obejmują ponad 6 600 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie. Ambassador należy do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF).

Pierwsza z umów dotyczy przedłużenia najmu i zwiększenia powierzchni przez DSV ISS, międzynarodowego dostawcę usług transportowych i logistycznych. W procesie negocjacji najemcę wspierała firma doradcza Colliers International.

Decyzję o przedłużeniu najmu całego 10 piętra budynku podjęła także firma Electronic Arts, producent i wydawca gier komputerowych oraz wideo. Electronic Arts ma w ofercie takie marki jak FIFA, The Sims, Battlefield, Need for Speed, Medal of Honor, Dragon Age i Mass Effect. Przy finalizacji transakcji najemca był reprezentowany przez firmę JLL.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×