Tu jesteś:

Najemcy pozostają w Ambassador Office Building

Ambassador Office Building

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, przedłużyła umowy najmu z dwoma najemcami Ambassador Office Building, biurowca położonego przy ul. Domaniewskiej 34A, blisko stacji Metra Wilanowska. Porozumienia z Willis Towers Watson oraz Ipsos obejmują blisko 40 proc. powierzchni biurowej w obiekcie. Ambassador należy do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF).

Willis Towers Watson – globalny broker ubezpieczeniowy specjalizujący się w doradztwie, pośrednictwie oraz rozwiązaniach zarządzania ryzykiem i zasobami ludzkimi – zadecydował o przedłużeniu umowy oraz powiększeniu zajmowanej powierzchni biurowej o dodatkowe piętro. W procesie negocjacji najemca był reprezentowany przez firmę doradczą CBRE.

Decyzję o przedłużeniu umowy podjął także Ipsos, jedna z wiodących firm zajmujących się badaniami rynku i opinii publicznej. Ipsos dostarcza wiedzy o rynku, konsumentach i społeczeństwie, wspierając klientów w podejmowaniu decyzji biznesowych, m.in. przy definiowaniu strategii marketingowej, realizacji efektywnych kampanii sprzedażowych czy budowaniu reputacji organizacji.

Ambassador Office Building to biurowiec klasy A, położony u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej na Mokotowie. W budynku znajduje się 15 436 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 1 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Na czterech kondygnacjach podziemnych przewidziano parking dla blisko 300 samochodów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×