Tu jesteś:

NAI Estate Fellows wprowadza najemcę do budynku Apeks

Apeks Jaśkówka

W czerwcu 2018 roku podpisano umowę na wynajem kolejnej powierzchni biurowej znajdującej się w budynku Apeks, przy ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku Wrzeszczu. Najemcą zostało Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego ENSO z Opola.

Otwarcie biura ENSO odbyło się 28 września w obecności zaproszonych specjalnie na tę okoliczność gości. Otwarciu towarzyszył również Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego przyszli klienci mogli zapoznać się ze specyfiką Centrum i umówić się na pierwsze konsultacje. Za przebieg najmu odpowiedzialny był Konrad Zajkowski - Kierownik Biura Regionalnego NAI Estate Fellows w Trójmieście.

Apeks Jaśkówka to 3-kondygnacyjny budynek, oferujący na wynajem ok. 1 000 mkw. powierzchni biurowej klasy B. Metraż typowego piętra wynosi 300 mkw. Obiekt dostarcza także do dyspozycji najemców około 45 naziemnych miejsc parkingowych.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×