Tu jesteś:

MoneyGram w West Station II

MoneyGram firma oferująca międzynarodowe przekazy pieniężne, otworzy swoje drugie biuro w Warszawie w budynku West Station II. Spółka wynajęła ponad 1 300 mkw. w nowo wybudowanym kompleksie biurowym należącym do HB Reavis. Knight Frank reprezentował MoneyGram w procesie wynajmu. 

Najemca, MoneyGram Payment Systems Poland, jest częścią grupy MoneyGram, której usługi są dostępne w 350 000 placówek w 200 krajach i terytoriach świata. Biuro polskiej spółki będzie mieściło się w drugim budynku kompleksu West Station, który został oddany do użytku w sierpniu tego roku. Knight Frank reprezentował MoneyGram także w procesie wynajmu pierwszego biura w Warszawie o powierzchni 7 300 mkw.

West Station to kompleks biurowy klasy A składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu prawie 70 000 mkw. Jest doskonale skomunikowany z centrum i pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×