Tu jesteś:

Mindspace wchodzi do Stanów Zjednoczonych

Market Center w San Francisco 

Pierwsze przestrzenie coworkingowe Mindspace w USA powstaną w Market Center w San Francisco oraz w One Franklin Square w Waszyngtonie. Członkowie Mindspace Koszyki w Warszawie będą mogli korzystać z obu lokalizacji bez dodatkowych kosztów.

Mindspace to operator przestrzeni coworkingowych w Europie, który zrzesza społeczność liczącą ponad 10 000 członków: pracowników innowacyjnych zespołów projektowych, startupów, małych i średnich firm, podmiotów inwestycyjnych oraz przedsiębiorców i freelancerów. Po ekspansji na rynkach europejskich, Mindspace wchodzi do Stanów Zjednoczonych i otworzy dwie lokalizacje: w San Francisco i Waszyngtonie. W ramach przynależności do społeczności Mindspace, osoby posiadające biura w San Francisco i Waszyngtonie będą mogły korzystać dowolnej lokalizacji Mindspace na całym świecie bez dodatkowych opłat. 

Przestrzeń Mindspace w San Francisco zostanie otwarta w drugim kwartale 2018 r. Zlokalizowana w Market Center Building przy 575 Market zajmuje trzy piętra o łącznej powierzchni ponad 3 300 mkw. i pomieści do 600 członków. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×