Tu jesteś:

Medicover Polska w Face2Face Business Campus w Katowicach

W Face2Face Business Campus, kompleksie biurowym Echo Investment w Katowicach, powstanie nowe centrum Medicover. Kompleksowa i bogato wyposażona placówka zajmie blisko 1 400 mkw. powierzchni i zaoferuje pacjentom pełen zakres usług. Pierwsi pacjenci będą mogli skorzystać w usług medycznych już w pierwszym kwartale 2020 roku.

Nowe centrum medyczne, które powstanie w Face2Face, to nasza piąta placówka w sercu Górnego Śląska. Nowoczesne gabinety, profesjonalna obsługa i szeroki wachlarz usług medycznych stały się naszymi mocnymi wyróżnikami na rynku. Dziś opieką medyczną obejmujemy wielu mieszkańców aglomeracji śląskiej, zarówno pracowników firm, jak i pacjentów indywidualnych. Chcemy, by dostępność naszych usług nadal oceniana była na najwyższym poziomie, dlatego nie zatrzymujemy się i inwestujemy w rozwój w tej części Polski – komentuje Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający Usług Biznesowych, Medicover Polska. – Zdecydowaliśmy się na wejście do Face2Face Business Campus, ponieważ już wkrótce rozpoczną tu pracę setki pracowników. Chcemy, by na wyciągnięcie ręki mieli usługi medyczne stworzone w oparciu o potrzeby i opinie zadowolonych pacjentów. Jesteśmy też przekonani, że standard budynku, jego wyposażenie i lokalizacja pozwolą świadczyć usługi dla naszych pacjentów na najwyższym poziomie – dodaje. 

Medicover Polska posiada centra medyczne, jak i szpitale. Nowe centrum medyczne to 23 nowoczesne gabinety medyczne oferujące m.in. usługi lekarzy podstawowej opieki i lekarzy specjalistów, a także pracownię RTG i USG. W nowej lokalizacji znajdą się także placówki Medicover Stomatologia oraz salon Medicover Optyk. 

Medicover Polska w naszym biurowcu to zdecydowanie więcej, niż tylko świetny najemca. Miejsca pracy są dziś traktowane jako element zachęcania ludzi do pracy w firmie, dlatego biurowce muszą zapewniać użytkownikom znacznie więcej, niż wygodne i dobrze wyposażone biuro. Łatwy, komfortowy dostęp do renomowanej placówki zapewniającej opiekę zdrowotną z pewnością są taką dodatkową wartością– mówi Joanna Nicińska, dyrektor regionalna w dziale biur i hoteli Echo Investment. - Tworząc projekty biurowe, takie jak Face2Face Business Campus, dajemy pracownikom miejsce wspierające ich w codziennym funkcjonowaniu. Dobra lokalizacja pozwala na szybkie przemieszczenie się z domu do pracy. Wielofunkcyjne patio ze strefą relaksu i boiskiem do gry w koszykówkę, daje przestrzeń do oddechu, rozrywki i nawiązywania relacji. Restauracja zadba o podniebienia, a fitness i siłownia pozwolą odreagować stres codziennych wyzwań. Profesjonalne centrum medyczne będzie kolejną kartą tego wachlarza możliwości. W tej sferze życia skracamy dystans, jaki dzieli nasze zdrowie i specjalistów, którzy pomogą o nie zadbać – dodaje.

Do wyboru lokalizacji i dopracowania szczegółów umowy doszło dzięki współpracy z firmą Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×