Tu jesteś:

Maraton przyciąga outsourcing

Maraton w Poznaniu

APS (Administration Personnel Services), firma z sektora usług outsourcingowych, należąca do Bertelsmann Media Sp. z o.o., wynajęła ponad 3000 mkw. powierzchni w biurowcu Maraton, realizowanym przez Skanska Property Poland w Poznaniu. W wyborze lokalizacji i negocjowaniu warunków umowy, firmę APS reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza CBRE.

Spółka APS w nowym biurowcu planuje skonsolidować większość swoich poznańskich operacji, które dotychczas były rozproszone w dwóch lokalizacjach. Obecnie firma współpracuje w Poznaniu z prawie 800 osobami, które realizują zadania z zakresu obsługi klienta, telesprzedaży oraz back office dedykowane branży telekomunikacyjnej.

Maraton, budowany w ścisłym centrum Poznania, będzie miał sześć pięter oraz dwie kondygnacje podziemne z ponad 300 miejscami parkingowymi. Łącznie zaoferuje najemcom 25 000 mkw. powierzchni. Oddanie biurowca do użytku zaplanowane jest na IV kwartał 2016 roku.

Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia CDF Architekci. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×