Tu jesteś:

MEET & EAT w Mennica Legacy Tower

Mennica Legacy Tower

Różnorodna kuchnia, codziennie zmieniające się menu, potrawy łączące nieoczywiste smaki – to elementy wyróżniające koncept MEET & EAT, który powstanie w Mennica Legacy Tower. Restauracja zagospodaruje blisko 700 mkw. przestrzeni w kompleksie biurowym, realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie.

MEET & EAT to marka restauracji biurowych typu „casual dining” należąca do Grupy NUTRI MIND, która działa na rynku gastronomicznym od 9 lat, prowadząc pod kilkoma markami łącznie 25 restauracji w biurowcach, galeriach handlowych i 4-gwiazdkowych hotelach. Koncept jest już obecny w kilku lokalizacjach biurowych na terenie Wrocławia i Warszawy, m.in. w Business Garden czy Marynarska Business Park.

MEET & EAT zagospodaruje blisko 700 mkw. powierzchni usługowej, zlokalizowanej na parterze Wieży Mennica Legacy Tower. W skład przestrzeni restauracyjnej wejdzie m.in. lokal o powierzchni 455 mkw. oraz zewnętrzny ogródek o powierzchni 100 mkw., wychodzący wprost na pasaż miejski, utworzony pomiędzy budynkami kompleksu. Umowa najmu przestrzeni restauracyjnej została podpisana na okres 10 lat. Golub GetHouse w procesie negocjacji doradzały Colliers International oraz GreenbergTraurig LLP.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×