Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Najemcy
  •  Luppo Puppo otworzy żłobek i przedszkole w kompleksie Palio Office Park

Luppo Puppo otworzy żłobek i przedszkole w kompleksie Palio Office Park

Palio Office Park - wizualizacja

W I kwartale 2021 roku ogólnopolska sieć przedszkoli i żłobków Luppo Puppo otworzy swoją placówkę w Palio Office Park w Gdańsku, realizowanym przez Cavatina Holding.

Luppo Puppo to sieć przedszkoli, żłobków i sal zabaw znajdujących się w budynkach biurowych i galeriach handlowych w wielu miastach w Polsce, w tym: we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krośnie i Chełmie. Misją firmy jest zapewnianie dzieciom w całej Polsce opieki, zabawy i rozwoju edukacyjnego na najwyższym poziomie.

Przedszkole i żłobek w kompleksie biurowym Palio Office Park to pierwszy oddział firmy w Gdańsku. Placówki zajmą powierzchnię niemal 600 mkw. w budynku A.

Wybór Palio Office Park na miejsce naszej palcówki był bardzo przemyślaną decyzją. Kompleks docelowo będzie skład się z 8 budynków biurowych, gdzie swoje siedziby ulokuje wiele dużych i renomowanych firm. Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole wraz ze żłobkiem szybko zapełni się dziećmi pracowników korporacji z tych i sąsiednich budynków. Lokalizacja Palio Office Park przy ul. Jana z Kolna, na terenie tzw. Młodego Miasta czyli nowo tworzącego się centrum kultury i biznesu, to ogromna szansa na rozwój naszej działalności dzięki zapotrzebowaniu na ten rodzaj usług ze strony użytkowników okolicznych biurowców i osiedli mieszkaniowych. – mówi Marta Koźmik, Właścicielka Luppo Puppo.

Cieszymy się, że placówka Luppo Puppo będzie rozwijać się w naszym pierwszym kompleksie biurowym w Gdańsku, Palio Office Park. Przedszkole i żłobek dostępne w miejscu pracy to cenne udogodnienie dla najemców i ich pracowników. Niejednokrotnie jest to istotny czynnik przy wyborze budynku biurowego i tego jaki komfort dnia codziennego tworzy on dla swoich użytkowników. Z pewnością obecność placówki Luppo Puppo wpływa na atrakcyjność obiektów kompleksu dla kolejnych najemców i spotka się z ich żywym zainteresowaniem. – mówi Tomasz Zydorek, Dyrektor ds. komercjalizacji w Cavatina Holding.

Palio Office Park to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, powstający na terenie Stoczni Gdańskiej. Zespół ośmiu budynków dostarczy łącznie na lokalny rynek nieruchomości niemal 90 000 mkw. komfortowej powierzchni do pracy i rekreacji.

Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji – budynek A, o powierzchni ponad 16 000 mkw. i 8 kondygnacjach naziemnych. Dla zmotoryzowanych będzie dostępne ponad 270 miejsc parkingowych, natomiast dla miłośników dwóch kółek przewidziana jest rozbudowana infrastruktura rowerowa: miejsca  postojowe dla rowerów oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów. Pierwszy etap Palio Office Park zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale bieżącego roku.

Dzięki zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom, I etap kompleksu będzie spełniał wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Ponadto inwestor Palio Office Park będzie ubiegał się o certyfikat WELL, który otrzymują budynki zapewniające najlepsze warunki dla zdrowia i komfortu ich użytkowników.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×