Tu jesteś:

Łódzki biurowiec Imagine z pierwszymi najemcami

Bluerank, łódzka firma działająca w branży technologicznej, została pierwszym najemcą przestrzeni biurowych Imagine, wynajmując 2043 mkw. powierzchni na okres 7 lat. Z kolei, zlokalizowana na parterze budynku B Imagine przestrzeń handlowo-usługowa zostanie zagospodarowana m.in. przez dwujęzyczne przedszkole Kids&Co. oraz restaurację Olimp. Avestus Real Estate, inwestor projektu powstającego przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi, planuje przekazać najemcom powierzchnie komercyjne obiektu w III kwartale 2019 r.

Bluerank to firma działająca w branży internetowej, która powstała w Łodzi w 2005 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija i z sukcesami realizuje projekty z zakresu marketingu online. Bluerank z roku na rok zwiększa zakres swoich usług. Obecnie, firma realizuje ponad 250 projektów dla klientów z 32 krajów na całym świecie, zatrudniając przy tym ponad 100 osób.

Nowa siedziba Bluerank zajmie 2043 mkw. powierzchni na dwóch piętrach budynku B w kompleksie Imagine.

W ostatnim czasie do grona najemców Imagine dołączyły także dwujęzyczne przedszkole Kids&Co. oraz restauracja Olimp, które zagospodarują powierzchnię handlowo-usługową, usytuowaną na parterze budynku B. Pierwszy z najemców, na powierzchni 517 mkw. zaaranżuje nowoczesną placówkę przedszkolną z przestrzenią do zabawy, autorskim podejściem do nauki języka angielskiego, dietą makrobiotyczną oraz programem rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej. Z kolei, na 362 mkw. powstanie strefa gastronomiczna, zagospodarowana przez restaurację Olimp, z której będą mogli korzystać zarówno pracownicy Imagine, jak i osoby odwiedzające okolice biurowca.

W ramach inwestycji Imagine powstaje kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z trzech budynków. Dwa z nich (sześciokondygnacyjne) zaoferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej – 14 800 mkw. powierzchni biurowej i 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim znajdzie się naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Na placu budowy Imagine trwają intensywne prace konstrukcyjne. Generalny wykonawca części biurowej – Eiffage Polska Budownictwo S.A., realizuje obecnie prace żelbetowe na kolejnych kondygnacjach Budynku A (poziom +3) i Budynku B (poziom +2). Dotychczas w ramach inwestycji, wykonano także m.in. ścieżkę rowerową od strony Al. Rydza-Śmigłego oraz usunięto wszelkie kolizje infrastruktury podziemnej, blokującej przebudowę skrzyżowania od strony Al. Piłsudskiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×