Tu jesteś:

Łódzki MediaHUB w połowie wynajęty

MediaHUB

Lokatorem ósmego piętra biurowca MediaHUB została międzynarodowa firma Seamless, będąca dostawcą rozwiązań płatniczych wykorzystujących telefony komórkowe.

Spółce Seamless dedykowana jest cała kondygnacja budynku, czyli około 385 mkw. W biurowcu swoje siedziby będą mieć również firma Bluerank, operator infrastrukturalny – spółka Infratel oraz Grupa TOYA.
– Nadal trwa proces komercjalizacji obiektu. W tym momencie biurowiec jest wynajęty prawie w 50 proc., prowadzimy kolejne rozmowy. Część firm, która zdecydowała się ulokować swoje siedziby w MediaHUB, właśnie się przeprowadza – mówi Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku.

Na blisko 4 tys. mkw. biurowca znajdą się przede wszystkim biura firm reprezentujących branże kreatywną i nowych technologii. Najemcy budynku mogą bezpłatnie korzystać z łącza internetowego o przepustowości 80 Mbps, z możliwością rozbudowy nawet do 20 Gbps. Obiekt jest częścią kompleksu znajdującego się przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi, powstałego w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. W jego skład wchodzi m.in. pierwszy w Polsce hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz Kino 3D. Głównym inwestorem MediaHUB jest Grupa TOYA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×