Tu jesteś:

LUX MED w krakowskim kompleksie O3 Business Campus

O3 Business Campus

Centrum medyczne LUX MED dołączyło do najemców kompleksu biurowego O3 Business Campus przy ul. Opolskiej w Krakowie. Nowa placówka z ofertą usług medycznych zajęła 2,2 tys. mkw. i już przyjmuje pacjentów.

Nasi pacjenci mogą skorzystać tu z pomocy najlepszych specjalistów, wykonać wiele badań w nowoczesnych przestrzeniach i bardzo komfortowych warunkach. Do ich dyspozycji jest 30 gabinetów lekarskich, trzy gabinety diagnostyczno-zabiegowe czy dział rehabilitacji, oferujący zabiegi dla dzieci i dorosłych – mówi Małgorzata Roman-Szteliga, dyrektor Centrum Medycznego.

Za wynajem kompleksu O3 Business Campus oraz dopracowanie warunków umowy z firmą LUX MED odpowiadał zespół leasingu biur Echo Investment.

O3 Business Campus przyciąga liderów z wielu branż, a jego niewątpliwym atutami są świetna lokalizacja, bliskość centrum miasta, dworca i lotniska oraz komfortowe przestrzenie do pracy. Centrum medyczne renomowanej sieci z pewnością poprawia atrakcyjność tego miejsca i ułatwia pracownikom dbanie o zdrowie – mówi Magdalena Mikula, leasing manager w dziale biur Echo Investment.

O3 Business Campus to kompleks trzech budynków, z których dwa są własnością EPP, a ostatni jest przedmiotem przedwstępnej umowy sprzedaży z Echo Investment do EPP. LUX MED zajmuje powierzchnię w pierwszym i trzecim budynku.

Nowoczesny kompleks biurowy O3 Business Campus składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków klasy A z podziemnym parkingiem, których łączna powierzchnia najmu wynosi 57 tys. mkw. Inwestycja znajduje się w północnej części Krakowa, u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada. Jej głównymi najemcami są firmy świadczące tzw. usługi wspólne dla biznesu (tzw. shared services), zachęcone m.in. bliskim położeniem Politechniki Krakowskiej. Inwestycja została wybudowana przez Echo Investment. Dwa pierwsze budynki należą do spółki EPP, która ponadto posiada nieruchomości biurowe w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Warszawie i Kielcach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×