Tu jesteś:

LUX MED Stomatologia i Kids&Co w gronie najemców biurowca D48 na Mokotowie

Służewiec niebawem wzbogaci się o dwa nowe prestiżowe punkty usługowe, zlokalizowane w biurowcu D48, u zbiegu ulic Domaniewskiej 48 i Postępu. Do grona najemców właśnie dołączyli LUX MED Stomatologia, oferujący kompleksowe usługi dentystyczne oraz Kids&Co, ogólnopolski operator dwujęzycznych przedszkoli przybiurowcowych i firmowych.

Od pewnego czasu Służewiec przechodzi przez ogromne zmiany. Można powiedzieć, że obecnie to jedna z najbardziej tętniących życiem i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi generowane jest nie tylko przez kilka tysięcy osób, zatrudnionych w okolicznych biurach, w tym w D48, ale również przez mieszkańców nowo powstałych osiedli mieszkaniowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku z przyjemnością powitaliśmy w gronie naszych najemców operatora Kids&Co, który już we wrześniu tego roku otworzy nowoczesne, dwujęzyczne przedszkole wyposażone w duży i zielony plac zabaw. Cieszmy się również, że uzupełnieniem naszej oferty usług będzie placówka medyczna LUX MED Stomatologia, oferującą pacjentom kompleksowe usługi dentystyczne i pełną, zaawansowaną diagnostykę stomatologiczną w 6 nowoczesnych gabinetach. Jesteśmy przekonani, że z obydwu będą chętnie korzystać zarówno mieszkańcy dzielnicy, jak i osoby pracujące w okolicy – mówi Damian Grzywacz, Country Managing Director,  Penta Real Estate Sp. z o.o.

Biurowiec D48  to w sumie 11 kondygnacji oferujących 26 160 mkw., z czego 24 500 mkw. zajmują biura, a 1800 mkw. lokale handlowe i usługowe. Placówki LUX MED Stomatologia oraz Kids&Co, dołączą do grona najemców i zajmą łącznie prawie 700 mkw., co oznacza, że powierzchnia handlowo-usługowo niebawem będzie w pełni wynajęta.

Wśród projektów Penta Real Estate, biurowiec D48 wyróżnia się bardzo szybkim tempem komercjalizacji. Obecny poziom wynajmu wynosi blisko 93 proc. Z uwagi na doskonałą lokalizację w centrum Służewca, zainteresowanie dostępną powierzchnią nie tylko rośnie, ale również w krótkim czasie przekuwa się w kolejny podpisany kontrakt  – dodał Damian Grzywacz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×