Tu jesteś:

Kompleks biurowy Imagine z klubem fitness

Calypso Fitness wkracza do Łodzi! Lider rynku fitness w Polsce, został kolejnym najemcą Imagine – kompleksu biurowego zrealizowanego przez Avestus Real Estate przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Nowoczesny klub treningowy zagospodaruje niemal 1500 m kw. powierzchni, umiejscowionej na pierwszym piętrze Budynku B. Otwarcie Calypso Fitness w kompleksie biurowym Imagine zaplanowano na maj 2020 r.

Calypso Fitness jest wiodącą marką na polskim rynku fitness, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów zlokalizowanych w 26 miastach na terenie całej Polski. Biurowiec Imagine będzie pierwszą lokalizacją firmy w Łodzi.

Centrum fitness od samego początku stanowiło dla nas jeden z najważniejszych elementów koncepcji aranżacji przestrzeni handlowo-usługowych Imagine. Przygotowując i realizując inwestycję, chcieliśmy stworzyć nie tylko nowoczesny kompleks biurowy, ale również miejsce, w którym będzie można skorzystać z różnego rodzaju usług. Doświadczenie wyniesione z innych rynków regionalnych oraz rozmowy z obecnymi i potencjalnymi najemcami Imagine, pozwoliły nam zidentyfikować najważniejsze potrzeby naszych partnerów, wśród których obecność centrum fitness w nowoczesnym miejscu pracy zajmuje czołowe miejsce – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Klub Calypso Fitness w Imagine zostanie zaaranżowany na około 1500 m kw. nowoczesnej przestrzeni, zlokalizowanej na pierwszym piętrze Budynku B. Dla klientów centrum treningowego zostanie przygotowany komfortowy i bezpośredni dostęp prowadzący przez lobby budynku.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego projektu. Klub Calypso IMAGINE Łódź będzie miejscem szczególnym, które jako jedno z pierwszych w Europie będzie kompleksowo wyposażone w urządzenia GreenSystem marki SportsArt. Poza wyjątkowym designem i perfekcyjną biomechaniką tej linii urządzeń, ich niekwestionowaną zaletą jest odzyskiwanie energii, wytworzonej podczas treningu. Wyprzedzając przyszłość, mogę zdradzić, że znaczna część klubu będzie zasilana w energię elektryczną uzyskaną właśnie w ten sposób. Zyskujemy wszyscy, regularnie ćwicząc robimy coś ważnego dla siebie, oszczędzając energię robimy coś ważnego dla środowiska, a dodatkowo dzięki aplikacji WATA, każdy z użytkowników klubu Calypso Fitness zbiera punkty, które może wymienić na atrakcyjne nagrody. Pomimo, że otwarcie klubu nastąpi za kilka miesięcy, obserwujemy gigantyczne zainteresowanie łodzian tym miejscem. W trosce o najwyższy komfort użytkowników już dzisiaj zawarliśmy umowy z firmą OK SYSTEM Polska oraz operatorem kart BeActive. To oznacza, że użytkownicy posiadający pakiety lub karty tych Partnerów już wkrótce będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień klubu, bez żadnych limitów i ograniczeń – powiedział Mikołaj Nawacki, Prezes i Założyciel Calypso Fitness.

Imagine to nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z trzech budynków. Dwa z nich (sześciokondygnacyjne) oferują łącznie 17 200 m kw. powierzchni komercyjnej – 14 800 m kw. powierzchni biurowej i 2 400 m kw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim powstał naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×