Tu jesteś:

Kolejny najemca w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre, Gdańsk

W pierwszym budynku centrum biurowego Olivia Business Centre w Gdańsku swoje biuro otworzyła właśnie Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów. Swoją działalność rozwijać będzie na ponad 500 mkw. powierzchni.

GFKM jest firmą szkoleniowo-doradczą w Polsce, specjalizującą się w szkoleniach dla kadry kierowniczej, oraz personelu średnich i dużych firm polskich i międzynarodowych. Szkolenia prowadzi również w Szwecji, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, na Litwie, Łotwie, w Rosji Estonii. GFKM założona została w 1990 roku przy współpracy Brytyjskiego Know-How Fund. Obecnie współpracuje z renomowanymi szkołami biznesu z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, a także Polski (Akademia Leona Koźmińskiego). GFKM jest członkiem największych europejskich (m.in. EFMD, BMDA, CEEMAN) i polskich (m.in. BCC, Polska Izba Firm Szkoleniowych) stowarzyszeń szkół biznesu.

W budynku Olivia Gate, oprócz działu zajmującego się MBA (Master of Business Administration) oraz szkoleniami dofinansowanymi z EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego) znajdują się ogólnodostępne biura, z których doraźnie (podczas cykli szkoleniowych i zjazdów) korzystać mogą szkoleniowcy i konsultanci. Jeszcze do niedawna GFKM była jedynym ośrodkiem spoza Warszawy, który wedle niezależnych ocen organizował studia MBA wg najwyższych standardów. Większość projektów GFKM  realizowanych jest w Polsce, najwięcej w Warszawie (50 proc.), a w samym Trójmieście ok. 30 proc. W skład Rady Programowej GFKM wchodzą rektorzy renomowanych uczelni, prezesi dużych spółek i doświadczeni menedżerowie, co zapewnia, że wszelkie programy szkoleniowe odpowiadają potrzebom biznesowym i są później rzeczywistą wartością dodaną dla firm.

Olivia Business Centre to wielofunkcyjne centrum biznesowe, z dominującą funkcją biurową, zlokalizowane w centrum aglomeracji trójmiejskiej. Pierwszy (ukończony już) budynek – Olivia Gate, wraz z kolejnymi (obecnie w trakcie budowy) – Olivia Point i Olivia Tower – utworzy wewnętrzny plac z dużą fontanną, ławeczkami oraz starannie zaplanowaną zielenią. Ma to być przestrzeń odpoczynku, zarówno dla pracowników, jak i mieszkańców Gdańska. Docelowo, na terenie o powierzchni 3,5 ha powstanie 120 tys. m.kw. powierzchni użytkowej (w tym 12 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej) z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Najniższy budynek będzie miał 7 kondygnacji, a najwyższy 14.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×