Tu jesteś:

Kolejny najemca w Mokotów Nova

Mokotów Nova

Biurowiec Mokotów Nova zyskał kolejnego najemcę. Firma EmiTel, operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce, zajmie ponad 1,1 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku A. Mokotów Nova, inwestycja Ghelamco Poland, jest już wynajęta w prawie 90%.

Nowy najemca wprowadzi się do biurowca w lipcu. W transakcji najmu Ghelamco Poland reprezentowała firma Jones Lang LaSalle.

Mokotów Nova oferuje łącznie 40 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzą trzy połączone ze sobą budynki biurowe, liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Trzy poziomy podziemne przeznaczone są na garaż, a pod i obok biurowca znajduje się parking na ponad tysiąc samochodów. Inwestycja została oddana do użytku pod koniec 2011 roku.
Wśród najemców Mokotów Nova, poza samym deweloperem – Ghelamco Poland, znajdują się m.in. Hyundai Motor Poland, BMW, Cargill, Medicover, LG Electronics Polska, CBG International i Lego Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×