Tu jesteś:

Kolejny najemca w Diamante Plaza w Krakowie

Firma VRP Consulting, świadcząca usługi w zakresie oprogramowania komputerowego, dołączyła do grona najemców biurowca Diamante Plaza w Krakowie. Umowa została podpisana z udziałem BNP Paribas Real Estate Poland, który jest wyłącznym agentem oraz zarządza obiektem.

Umowa najmu dotyczy powierzchni 600 mkw., w pełni dostosowanej do potrzeb i specyfiki działalności VRP Consulting, który wchodzi w skład globalnej grupy, składającej się z 12 biur w 8 krajach.

Mieliśmy określone oczekiwania dotyczące siedziby naszej firmy. Zależało nam na pozyskaniu prestiżowej lokalizacji w Krakowie, z łatwym dojazdem oraz nowoczesną przestrzenią do pracy. Diamante Plaza okazał się budynkiem spełniającym nasze wymagania. Wierzę, że nowa przestrzeń będzie sprzyjać dalszemu, dynamicznemu rozwojowi VRP Consulting Polska - powiedział Wojciech Malinowski, Prezes Zarządu, VRP Consulting.

W ostatnim czasie przedłużono również trzy umowy najmu z obecnymi najemcami w Diamante Plaza na łączną powierzchnię ok. 760 mkw.

Cieszymy się z pozyskania nowego najemcy w budynku oraz przedłużenia dotychczasowych umów. Wysoka jakość naszych usług, powierzchnia biurowa spełniająca najwyższe, międzynarodowe standardy, zastosowane w obiekcie nowoczesne rozwiązania techniczne oraz doskonała lokalizacja - w dynamicznie rozwijającej się, postindustrialnej dzielnicy Zabłocie. To wszystko sprawia, że Diamante Plaza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku, czego dowodem jest przeprowadzona przez nas transakcja -Tomasz Skrzypek, Starszy konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

BNP Paribas Real Estate Poland pełni rolę wyłącznego agenta Diamante Plaza od sierpnia 2017 roku. Przeprowadzony wówczas proces rekomercjalizacji powierzchni biurowych klasy A w całym budynku zakończył się sukcesem. Dalszym etapem współpracy z firmą Aldesa, właścicielem obiektu, było rozszerzenie kompetencji BNP Paribas Real Estate Poland o zarządzanie biurowcem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×