Tu jesteś:

Kolejny najemca Warsaw Spire

Warsaw Spire, projekt firmy Ghelamco, został wybrany na siedzibę Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Instytucja zajmie ponad 6 200 mkw. w budynku C w kompleksie Warsaw Spire. CUPT wprowadzi się do swojej nowej siedziby przy placu Europejskim jeszcze w tym roku. Warsaw Spire tym samym jest już w blisko 60 proc. wynajęty.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych to kolejny, po unijnej agencji Frontex, instytucjonalny najemca Warsaw Spire. Statutowym przedmiotem działalności CUPT jest wdrażanie programów i projektów rozwoju infrastruktury transportowej, w szczególności programów i projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w okresie programowania 2007-2013 oraz 2014-2020.

Nowy najemca zajmie łącznie 4 kondygnacje w piętnastopiętrowym budynku C. Umowa z CUPT została zawarta na okres ośmiu lat. Instytucja ulokuje biuro w swojej nowej siedzibie już w listopadzie 2015 r.

Od stycznia tego roku w budynku B pracuje już agencja UE Frontex. W tym roku, odpowiednio w czerwcu i w listopadzie, swoje powierzchnie zajmą również BNP Paribas Securities Services oraz Benefit Systems. Na 2016 rok przeprowadzkę planują Samsung, Ghelamco Poland oraz Bilfinger HSG Facility Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×