Tu jesteś:

Kolejni najemcy wprowadzą się na Bobrowiecką 8

Evernex Polska, kancelaria prawna Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska oraz OmniChip dołączyli do grona najemców biurowca Bobrowiecka 8. Jako pierwsza do budynku wprowadziła się kancelaria Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska, której biuro zostało już otwarte. Przeprowadzka Evernex Polska zaplanowana jest jeszcze w tym roku, natomiast OmniChip na początku 2019 roku. Podpisanie umów najmu zbliża budynek do osiągnięcia 80% komercjalizacji.

– Kolejne podpisane umowy zbliżają nas do końca komercjalizacji budynku biurowego Bobrowiecka 8. Aktualnie poziom wynajmu wynosi blisko 80%, a różnorodność dostępnych powierzchni sukcesywnie się zmniejsza. Mam nadzieję, że kolejne negocjacje doprowadzą nas do zamknięcia procesu wynajmu – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Firma Evernex, związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, wynajęła na parterze ok. 270 mkw powierzchni. Aktualnie trwają prace wykończeniowe wynajętej powierzchni, której otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku. Evernex to globalna firma z branży IT z wieloletnim doświadczeniem. Swoim klientom oferuje kompleksową usługę konserwacji centrów danych, która pozwala wydłużyć okres eksploatacji zasobów informatycznych.

Kancelaria Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska, specjalizująca się w doradztwie prawnym w zakresie infrastruktury i budownictwa obejmie 240 mkw na 2. piętrze budynku. Przeniesienie siedziby kancelarii do nowej lokalizacji odbyło się w październiku, a otwarcie biura przy Bobrowieckiej 8 nastąpiło wraz z początkiem listopada.

Firma OmniChip, zajmująca się projektowaniem układów scalonych, wynajęła w biurowcu Bobrowiecka 8 lokal o powierzchni 160 mkw znajdujący się na parterze budynku. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe i aranżacyjne. Przeniesienie siedziby do nowej lokalizacji planowane jest na początku  2019 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×