Tu jesteś:

Kolejne umowy najmu w kompleksie Warsaw Spire

Warsaw Spire

Ghelamco Poland zamyka I kwartał tego roku nowymi umowami najmu w kompleksie Warsaw Spire na blisko 10 000 mkw. Kolejne 1 700 mkw. powierzchni biurowej zajmie firma Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o.o. W przyszłym roku do Warsaw Spire przeprowadzi się również sam deweloper – Ghelamco Poland. W styczniu powierzchnię w Warsaw Spire wynajęła Benefit Systems SA, a wcześniej BNP Paribas Securities Services i Agencja Frontex. Obecnie w całym kompleksie wynajęte jest już łącznie 30 proc. powierzchni. Trwają rozmowy z kolejnymi najemcami. Deweloper do końca roku zamierza osiągnąć wynik ok. 50 proc. wynajętej powierzchni w kompleksie.

Do grona najemców Warsaw Spire, biurowca oferującego łącznie 100 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, dołączyła właśnie międzynarodowa firma budowlano-usługowa Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o.o., będąca m.in. generalnym wykonawcą wielu inwestycji drogowych w Polsce. Firma zajmie 1 700 mkw. powierzchni w kompleksie.

Wśród najemców inwestycji znajdują się już Unijna Agencja Frontex, BNP Paribas Securities Services oraz Benefit Systems SA. Agencja Frontex prowadzi prace w nowym biurze już od stycznia 2015 roku. BNP Paribas Securities Services oraz Benefit System SA wprowadzą się kolejno w czerwcu i listopadzie br.

Budynek B, oferujący w sumie 20 000 mkw. powierzchni, jest wynajęty już w ponad 90 proc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×