Tu jesteś:

Kolejne udane transakcje w Kancelarii Brochocki

Kancelaria Brochocki pośredniczyła w wynajmie kolejnych mkw. na warszawskim i krakowskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Do grona klientów Kancelarii Brochocki dołączyła firma Enodo Sp. z.o.o, która wynajęła ok. 700 mkw. powierzchni biurowej w zabytkowej mokotowskiej kamienicy na ulicy Łowickiej 62.

W budynku Airtech Business Park przy ulicy Kolejowej 5/7, na pograniczu Śródmieścia i Woli, swoją siedzibę będzie mieć międzynarodowa firma z branży przemysłowej, która zajmie powierzchnię ponad 700 mkw.

Explorer HQ Sp. z.o.o wynajęła 600 mkw. w samym centrum Warszawy. Firma będzie zlokalizowana w nowoczesnej butikowej kamienicy na historycznej ulicy Mazowieckiej 9.

Natomiast 400 mkw. parteru w kompleksie biurowym Adgar Wave przy ulicy Gintrowskiego 53 na Mokotowie zostanie zaantektowane przez wchodzący na rynek nowy klub fitness.

Delikatessen Sp. z.o.o przedłużyła umowę najmu na kolejne lata. Agencją Brand & Design zajmuje 280 mkw. w budynku Mała PAST-a przy ulicy Pięknej 19.

Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubiorów otworzyła swoją siedzibę w kamienicy na ulicy Okólnik 11 w Warszawie, która znajduje się blisko ulicy Nowy Świat.

Do budynku Wiśniowy Business Park wprowadzi się Knauf. Dzięki Kancelarii Brochocki firma wynajęła 200 mkw. powierzchni biurowej w budynku klasy „A” położonym na ulicy 1 sierpnia 6.

W budynku Notusprzy ulicy Komitetu Obrony Robotników 45 przestrzeń biurową o powierzchni 200 mkw. zajęła firma BTL Polska Sp. z.o.o. - międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej.

Kancelaria Brochocki aktywnie działa również poza granicami Warszawy. Nowym najemcą 360 mkw. w nowoczesnym kompleksie Green Office Center przy ulicy Walerego Sławka 5 w Krakowie została firma KONE Polska Sp. z.o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×