Tu jesteś:

King Sturge wygrał nowy projekt w Katowicach

Katowickie biuro regionalne King Sturge zostało agentem wyłącznym nowego projektu biurowego w Katowicach, realizowanego przez firmę Polimex Development Kraków Sp. z o.o. Planowany projekt to budynek klasy B+, zlokalizowany na południu Katowic.

W obecnej chwili portofio projektów KS, które obsługuje biuro regionalne w Katowicach, obejmuje 5 budynków biurowych zlokalizowanych w Katowicach i Krakowie. Są to projekty zarówno już istniejące, takie jak Millennium Plaza, Katowice Business Point i Kraków Business Park 100 oraz takie, których termin realizacji planowany jest na przyszłe lata.

Projekt biurowy firmy Polimex Development Kraków Sp. z o.o. to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni ok 11,000 m2 zlokalizowany na pograniczu dzielnic Brynowa i Ligoty, przy ul. Jankego, w sąsiedztwie ul.Kościuszki. Standard budynku zaplanowany jest jako klasa B+, idealna dla firm poszukujących tańszej alternatywy nowej powierzchni biurowej. Termin realizacji projektu zaplanowany jest na 2012 rok.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×