Tu jesteś:

Jungheinrich Polska w Astrum Business Park

Firma Jungheinrich Polska, dostawca produktów i usług dla logistyki wewnątrzmagazynowej, ma nową lokalizację. Polska spółka-córka światowego producenta wózków widłowych, regałów magazynowych i systemów logistycznych, wprowadziła się do biurowca Astrum Business Park zajmując blisko 900 mkw. Kompleks jest zlokalizowany na terenie dzielnicy Warszawa-Włochy.

Firma Jungheinrich, działająca blisko 25 lat na polskim rynku intralogistycznym, wprowadziła się do warszawskiego Astrum Business Park. Na powierzchnię prawie 900 mkw., ten światowy producent rozwiązań dla magazynów przeniósł część działów z centrali przedsiębiorstwa, zlokalizowanej dotychczas w podwarszawskich Broniszach i koordynującej pracę ośmiu lokalizacji Jungheinrich w całej Polsce. W nowej lokalizacji znalazły się m.in. departamenty marketingu, administracji, finansów, wsparcia sprzedaży oraz dział sprzedaży internetowej. Z kolei przy ul. Świerkowej 3 w Broniszach pozostały piony IT, logistyki, serwisu, dział wynajmu i wózków używanych. W Broniszach znajduje  się również warszawski oddział Jungheinrich. Umowa najmu powierzchni została podpisana na okres 5 lat. 

Kompleks Astrum Business Park zlokalizowany jest na ul. Łopuszańskiej 95 i należy do warszawskiej strefy biurowej ,,Jerozolimskie’’. Obok Jungheinrich swoje siedziby w Astrum Business Park mają także Bosch, Xerox, Lionbridge oraz PROCHEM S.A. – generalny realizator obiektu.

W transakcji wynajmującego Astrum Business Park reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×