Tu jesteś:

Jaracza 47 Prestige z nowymi najemcami

Jaracza 47 Prestige

OPG Property Professionals komercjalizuje portfel zarządzanych nieruchomości. Jaracza 47 Prestige w Łodzi, odrestaurowana i zrewitalizowana kamienica z XIX wieku zaadaptowana na funkcje biurowe, zyskała nowego lokatora z branży technologicznej – agencję OSOM STUDIO. Umowy najmu przedłużyli także dotychczasowi najemcy, w tym kancelaria prawna Baker McKenzie.

Najnowszym lokatorem przestrzeni zostało OSOM STUDIO, łódzka agencja interaktywna rozwijająca innowacyjne rozwiązania dla marek z całego świata. Firma specjalizuje się w projektowaniu stron, sklepów internetowych, a także dedykowanych aplikacji online. OSOM STUDIO działa kompleksowo, swoim klientom zapewniając także wsparcie z zakresu e-marketingu (kampanie adwords i Facebook Ads), e-PR i produkcji video. Agencja zajmie najwyższe, trzecie piętro kamienicy, wynajmując powierzchnię o wielkości 239 mkw. z przestronnym tarasem i widokiem na ulicę Jaracza.

W ostatnich tygodniach umowy najmu przedłużyli także trzej dotychczasowi użytkownicy budynku: Bishop Development (wsparcie technologiczne dla startupów), AXA Ubezpieczenia oraz Baker McKenzie, jedna z największych kancelarii prawnych na świecie. Łódzkie biuro to druga placówka firmy w Polsce.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rynku usług oraz wysoki standard obsługi, kancelaria zdecydowała się nie tylko na przedłużenie najmu, ale i na zwiększenie użytkowanej dotychczas powierzchni do 306 mkw. Tym samym firma zajmie całą drugą kondygnację budynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×