Tu jesteś:

JLL w Warsaw Spire

Warsaw Spire

Międzynarodowa firma doradcza JLL wynajmie 8 000 mkw. w kompleksie Warsaw Spire – flagowej inwestycji biurowej Ghelamco, powstającej przy placu Europejskim, w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie.

Przeprowadzka do nowej siedziby przy placu Europejskim odbędzie się w dwóch etapach. W II kw. 2016 r. JLL obejmie 5 900 mkw. na czterech kondygnacjach (piętra 27 – 30 budynku wieżowego A), na których pracować będzie 450 osób. Wtedy do Warsaw Spire wprowadzi się zespół doradców z JLL Polska i Centrum Zarządzania Umowami Najmu oraz Usług Korporacyjnych. W II etapie konsolidacji (2020 r.) do biura w Warsaw Spire dołączą pracownicy Europejskiego Centrum Finansowego (piętra 25 -26). Docelowo JLL zajmie 8 000 mkw., na których pracować będzie ok. 700 osób. Tak duży wolumen powierzchni umożliwi rozwój firmy w Warszawie, w tym Centrum Zarządzania Umowami Najmu oraz Usług Korporacyjnych, które oferuje wsparcie dla klientów korporacyjnych firmy JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×