Tu jesteś:

Intive w Szyperska Office Center

Szyperska Office Center

Firma Intive dostawca zaawansowanych produktów technologicznych, zdecydowała o przeniesieniu poznańskiego biura do budynku Szyperska Office Center. W transakcji najmu 650 mkw. powierzchni biurowej doradzała firma Savills.

Firma Intive reprezentująca branżę IT powstała z połączenia spółek BLStream, SMT Software i Kupferwerk. Wśród jej klientów znajdują się duże międzynarodowe korporacje, m.in. BMW, Rossmann, Microsoft, Viacom, Vodafone czy Zalando. Firma ma polskie, fińskie i niemieckie korzenie, jest zarejestrowana w Polsce, a jej centrala znajduje się w Monachium. Najemca posiada 11 centrów rozwoju na terenie Polski i Niemiec, a także regionalne biura w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i Francji.

Szyperska Office Center to budynek biurowy klasy A o powierzchni 18 900 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Poznania przy ul. Szyperskiej, tuż przy brzegu Warty. Budynek posiada podziemny garaż, parter z częścią handlowo-usługową oraz sześć kondygnacji biurowych. Właścicielem Szyperska Office Center jest firma Wechta.

Źródło: Savills

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×