Tu jesteś:

IMMOFINANZ z umowami na ok. 12.000 mkw.

Crown Point

Austriacki inwestor IMMOFINANZ podpisuje w ostatnich trzech miesiącach umowy na łącznie ok. 12.000 mkw. Ponad połowa tej sumy to nowi najemcy lub efekt ekspansji obecnych.

Dotyczy to zarówno budynków pod marką myhive, jak i pozostałej części portfela, w tym EMPARK Mokotów Business Park. Druga część kontraktów to przedłużenia aktualnych najmów. Co więcej, od początku roku IMMOFINANZ skomunikował podpisane umowy w sektorze biurowym na stołecznym rynku na łącznie ok. 40.000 mkw.

EMPARK Mokotów Business Park wzbogacił się o grono nowych najemców. Wśród nich znalazła się m.in. firma reprezentująca sektor FMCG, Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, czy BioBazar, który do EMPARK-u przeniósł się z fabryki Norblina.

Ponadto, dla budynku Cybernetyki Office Center pozyskano nowego najemcę, tj. zarejestrowaną w Polsce linię lotniczą Ryanair Sun. Spółka należy do grupy Ryanair Holding plc., największego przewoźnika lotniczego w Europie, operującego flotą ponad 400 samolotów Boeing 737-800, obsługującego ponad 129 mln pasażerów rocznie. Nowy najemca wprowadzi się w połowie grudnia do swojej nowej lokalizacji, na powierzchnię ok. 157 mkw.

Największą prolongacją bieżącego najmu, podpisaną w ostatnim czasie jest ta dotycząca spółki Atradius, tj. ubezpieczyciela na rynku ubezpieczeń finansowych i windykacji. Najemca przedłużył swój najem na ok. 1.100 mkw. w zlokalizowanym bezpośrednio przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, myhive Crown Point.

W gronie klientów IMMOFINANZ, którzy najdynamiczniej rozwijają się w ostatnim czasie jest najemca myhive IO-1, firma 7N Sp. z o.o. – dostawca usług IT. W październiku br. firma ta wynajęła dodatkowe 900 mkw. i aktualnie jej łączna powierzchnia w myhive IO-1 to już ponad 3.000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×