Tu jesteś:

IMMOFINANZ podpisuje umowy w Warszawie na ponad 15.000 mkw.

Crown Tower

Austriacki inwestor IMMOFINANZ sfinalizował w czterech ostatnich miesiącach br. umowy w ramach swojego portfela biurowego na warszawskim rynku na łącznie ponad 15.000 mkw. Podpisane kontakty dotyczą zarówno budynków objętych marką myhive jak również pozostałych nieruchomości, w tym EMPARK Mokotów Business Park. Co więcej, 8.500 mkw. z łącznie sumy to umowy nowe lub te dotyczące ekspansji aktualnych najemców, natomiast pozostała część to tzw. prolongacje bieżących najmów.

W grupie nowych najemców IMMOFINANZ, największa umowa w omawianym okresie została podpisana z BOBO Holdings. Firma świadcząca usługi z zakresu coworkingu, zdecydowała się na ponad 1.600 mkw. w położonym tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, myhive Crown Point.

Wśród firm, będących aktualnymi najemcami budynków IMMOFINANZ, które w ramach swojego rozwoju organicznego zgłosiły potrzebę wynajęcia dodatkowej powierzchni, jest m. in. jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie zarządzania podróżami służbowymi. Najemca podpisał kontrakt na łącznie dodatkowe ponad 2.000 mkw. w budynkach Saturn i Sirius będących częścią kompleksu EMPARK Mokotów Business Park.

Największa prolongacja dotyczy Crowe Horwath. Ta jedna z najszybciej rozwijających się firm świadczących usługi doradcze przedłużyła swój najem w budynku Crown Tower na niemal 2.500 mkw.

Ponadto umowę przedłużającą aktualny najem połączoną z dodatkową powierzchnią podpisała także firma ubezpieczeniowa Prudential. Kontrakt o łącznej wielkości ponad 1.900 mkw. dotyczy położonego bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska budynku myhive IO-1.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×