Tu jesteś:

Hilti z siedzibą w West Linku

West Link

Firma Hilti wybrała biurowiec Echo Investment na siedzibę jednego ze swoich sklepów Hilti Store. Zgodnie z umową, firma wprowadzi się do biurowca zlokalizowanego przy ul. Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu zaraz po zakończeniu prowadzonych prac wykończeniowych. 

West Link to biurowiec klasy A, o powierzchni ponad 14 000 mkw. Jak podaje deweloper, do dyspozycji najemców, oprócz  zaprojektowanej przestrzeni biurowej, zostanie oddanych 266 miejsc parkingowych. 

Biurowiec West Link powstaje w dzielnicy Fabryczna, w sąsiedztwie obiektu West Gate, którego budowę zakończono w 2015 roku. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, a także inwestorów – obiekt jest już w 100 proc. wynajęty. Jeszcze w trakcie budowy biurowiec został sprzedany firmie Griffin Premium RE. 

Hilti jest firmą w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, oprogramowania, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×